Vaření

Hledáte zkušeného vegetariánského kuchaře? Již více jak 5 let vařím na akcích, kurzech a dovolených s vegetariánskou, veganskou či makrobiotickou kuchyní. Běžně vařím na víkendovkách a 7-denních pobytech. Na postu hlavního kuchaře Vám sestavím jídelníček na plnou penzi včetně dezertu a balíčku na cestu domů. Dále sepíši seznam surovin, které nakoupím na své náklady (včetně zálohy na nákup) a dopravím na místo. Počítejte za nákup surovin 150 CZK za osobu/den (plnou penzi 3 chody + dezert).

Celkem náklady:
- služby (viz tabulka)
- suroviny
- doprava

S vybavenou kuchyní Vám sám dovedu navařit pro 15 dospělých osob (s myčkou na nádobí). Od 16 osob je třeba počítat s pomocnou silou (mám vlastní tým lidí). Za každého kuchaře přičítám porci navíc i ubytování.

Pokud máte jiné požadavky ke spolupráci, není problém se domluvit na individuálním plánu. V případě zájmu mě kontaktujte a domluvíme se.

POČET PORCÍ + POMOCNÁ SÍLA CENA/DEN
do 15 porcí (bez pomocného kuchaře) 1500 CZK
16-30 porcí (+1 pomocný kuchař) 2400 CZK
31-49 porcí (+2 pomocný kuchař) 3300 CZK
50-72 porcí (+3 pomocný kuchař) 4200 CZK
73-90 porcí (+4 pomocný kuchař) 5100 CZK
V současné době se Josef Akai věnuje mně obrovsky blízkému tématu - zdravé výživě a propagaci vegetariánství/veganství. Jelikož jsem sám dlouhou dobu vegetarián, nadchlo mě, do čeho se pustil a má můj obrovský obdiv a podporu. Doufám, že se mu bude dařit a jeho práce bude náležitě odměněna spokojenými klienty. Držím palce!
Jan GargalíkKonzultant T-mobile
error: Obsah je chráněný!